ÖVRIGT / Diverse / Sodasifon 9344011
*
nr 934 4011
Sodasifon
med patroner
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:38:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/12 20:27:31
1
100 kr
22/12 08:44:34
2
150 kr
7/1 01:53:04
1
200 kr
9/1 20:30:00
3
700 kr
10/1 22:33:28
1
600 kr
10/1 22:33:28
3
700 kr (Budbetjänt)
10/1 22:33:57
1
800 kr
11/1 09:46:22
3
Vinnande bud
12/1 17:35:09
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: patroner sodasifon
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08
-
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09
-
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:28
*
Sodasifon
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4011
Sodasifon
med patroner
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/12 20:27:31 | 1 | 100 kr |
22/12 08:44:34 | 2 | 150 kr |
7/1 01:53:04 | 1 | 200 kr |
9/1 20:30:00 | 3 | 700 kr |
10/1 22:33:28 | 1 | 600 kr |
10/1 22:33:28 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
10/1 22:33:57 | 1 | 800 kr |
11/1 09:46:22 | 3 | Vinnande bud |
12/1 17:35:09 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: patroner sodasifon
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10 -
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08 -
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09 -
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:28